Back to Top
Position: [ Style: outline]
امکان انجام مطالعات ژئوتکنیک دریایی با استفاده از دستگاه جک آپ مالکیتی
مجهز به بیش از 10 دستگاه‌ حفاری و امکان انجام حفاری در انواع خاک و سنگ
انجام آزمایش نفوذ مخروط (CPTu) با استفاده از دستگاه چرخ زنجیری در زمین‌های باتلاقی، ساحلی و روانگرا
انجام آزمایش نفوذ مخروط (CPTu) با استفاده از دستگاه چرخ لاستیکی در خشکی
انجام آزمایش نفوذ مخروط (CPTu) با استفاده از دستگاه جک آپ، در مناطق نزدیک به ساحل (nearshore)
مطالعات ژئوتکنیک دریایی در آب‌های عمیق به روش شناوری مطالعات درزه‌نگاری درون گمانه‌ای سنگ مطالعات ژئوتکنیک دریایی به صورت سکوی بالا رونده در آب‌های کم عمق با استفاده از دستگاه جک آپ مالکیتی ارائه خدمات ویژه ژئوتکنیک مجهزترین دستگاه‌های حفاری با قابلیت حفاری در انواع خاک و سنگ تجهیزات آزمایشگاه مکانیک خاک، سنگ و شیمی پیشرفته ارائه گزارش های LPA و COA مطالعات ژئوفیزیک دریایی مشاوره تخصصی ژئوتکنیکی عملیات حفاری در سنگ بیش از 10 سال سابقه در حفاری، ابزارگذاری و رفتارنگاری سد

مطالعات ژئوتکنیک دریایی در آب‌های عمیق به روش شناوری

مطالعات درزه‌نگاری درون گمانه‌ای سنگ

مطالعات ژئوتکنیک دریایی به صورت سکوی بالا رونده در آب‌های کم عمق با استفاده از دستگاه جک آپ مالکیتی

ارائه خدمات ویژه ژئوتکنیک

مجهزترین دستگاه‌های حفاری با قابلیت حفاری در انواع خاک و سنگ

تجهیزات آزمایشگاه مکانیک خاک، سنگ و شیمی پیشرفته

ارائه گزارش های LPA و COA

مطالعات ژئوفیزیک دریایی

مشاوره تخصصی ژئوتکنیکی

عملیات حفاری در سنگ

بیش از 10 سال سابقه در حفاری، ابزارگذاری و رفتارنگاری سد

بیوگرافی شرکت

مهندسی ژئوتکنیک با مسائل مربوط به مکانیک خاک و سنگ، پی سازی، ساخت سازه، پایداری گود و شیروانی، تقویت پی، تحکیم بستر و زمین شناسی مهندسی مرتبط است و بر پایه مکانیک و آزمایش‌های خاک و سنگ استوار می‌باشد. مهندسین ژئوتکنیک، طراحی سازه‌هایی همچون سد، خاکریز، شالوده و فونداسیون، دیوار حائل و شیروانی خاکی، شمع، سیستم‌های نیلینگ و انکراژ، تونل و سایر سازه‌هایی که مستقیماً در تماس با خاک‌های زیر سطحی در خشکی و سواحل هستند را انجام می‌دهند. از دیگر وظایف این مهندسین ارزیابی خطر ژئوتکنیکی زلزله (مطالعات لرزه خیزی)، رانش زمین، نشست‌های زیاد، نشست‌های غیرمتقارن و روانگرایی است. مطالعات ژئوتکنیک شامل حفاری شناسایی ژئوتکنیکی در خشکی و دریا، آزمایش‌های آزمایشگاهی و صحرایی خاک و سنگ و همچنین طراحی ژئوتکنیکی (عمدتاً با روش‌های عددی) می‌باشد و در بهسازی و تقویت خاک و سنگ بکار گرفته می‌شود.
گروه مهندسین مشاور باران خاک و پی، جهت انجام کلیه خدمات فنی، مهندسی، عملیات مطالعاتی، شناسایی‌های ژئوتکنیک و سازه توسط جمعی از مهندسین با تجربه تأسیس گردیده است. توانایی انجام مطالعات ژئوتکنیک دریایی از ویژگی‌های بارز مجموعه باران خاک و پی می‌باشد. گروه مهندسین مشاور باران خاک و پی، گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره در تخصص ژئوتکنیک از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و همچنین پروانه خدمات فنی و آزمایشگاهی تخصص ژئوتکنیک و بتن از وزارت راه و شهرسازی را دریافت نموده است. گروه مهندسین مشاور باران خاک و پی در زمینه آزمایش‌های خاک، بهسازی خاک، مطالعات ژئوتکنیک خشکی و دریایی، زمین شناسی مهندسی، پایدارسازی گود، نیلینگ، انکراژ، میکروپایل، تزریق پرفشار، ستون سنگی، اختلاط عمیق خاک، تراکم ارتعاشی و طراحی، ساخت و تعمیر دستگاه حفاری و لوازم آزمایشگاهی با تکیه بر توان مهندسین با تجربه و بر اساس ضوابط ایزو به فعالیت می‌پردازد.
گروه مهندسین مشاور باران خاک و پی در جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به کارفرمایان محترم، ارتقاء سلامت روحی و جسمی کارمندان خود و نیز حفاظت از محیط زیست، موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2015 سیستم مدیریت کیفیت، ISO 14001:2015 سیستم مدیریت محیط زیست، OHSAS 18001:2007 سیستم سلامت حرفه‌ای و مدیریت ایمنی و HSE- MS سیستم سلامت، ایمنی و مدیریت محیط زیست شده‌است.

خدمات ویژه

چشم انداز

طراحي «تصوير آينده» براي مجموعه شركت از اساسي ترين وظايف مديران است. براي شركت ها و موسسات داشتن چنين تصويري از آينده بصورت يك عرف درآمده است بطوريكه در سطح بين‌المللي، كمتر شركتي را مي‌توان يافت كه بدون چنين ابزاري در صحنه رقابت حضور داشته باشد. تحليل آينده و تدارك آمادگي‌هاي لازم براي مواجهه با تغييرات، از عادي‌ترين سازوكارهاي شركتهاي امروزي بشمار مي‌رود. در همین راستا شرکت مهندسین مشاور باران خاک و پی استراتژی های خود را در سه سطح کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت تبیین نموده است. مجموع این استراتژی ها در جهت ارائه خدمات بهینه و مطلوب تر به کارفرمایان محترم و جلب رضایت ایشان از خدمات ارائه شده در چشم انداز مهندسین مشاور باران خاک و پی منظور گردیده است.
 

HSE

همواره و از آغاز تاسیس مهم ترین اولویت این شرکت سلامت جسمی و روانی کارمندان می باشد، با توجه به مخاطرات موجود در پروژه های عمرانی این مهندسین مشاور تمام تلاش خود را برای اجرای دقیق دستورالعمل های موجود به کار گرفته تا از سلامت افراد حاضر در پروژه اطمینان حاصل نماید.   HSE  مخفف سه كلمه بهداشت (health) , ایمنی (safety) و محیط زیست (environment) می باشد. هدف از طرح ایمنی ، بهداشت و محیط زیست تشریح و تبیین کلیه فعالیت های تاثیر گذار بر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست جهت پیشگیری از بروز حوادث جانی ، خسارات مالی ، بیماری های شغلی جهت همکاران ، کارفرما ، پیمانکاران فرعی و کلیه افراد ذینفع و ایجاد آسیب های زیست محیطی در پروژه می باشد .

ارتباط با دانشگاه

موضوع ارتباط با دانشگاه به اذعان همه کارشناسان و مسئولان به عنوان یکی از حلقه های مفقوده توسعه کشور محسوب می شود که با وجود تلاش های صورت گرفته در برهه های مختلف تا کنون به جایگاه واقعی خود دست نیافته و اهداف آن محقق نشده است. شرکت مهندسین مشاور باران خاک و پی با توجه به این مسئله و سابقه دانشگاهی مدیریت آن تمام تلاش خود را برای حفظ ارتباط خود با دانشگاه و بهره گیری از نیروی عظیم آن به اشکال مختلف و با روش های گوناگون در زمینه های مرتبط کاری از جمله بهسازی خاک، پایدارسازی جداره گود، آزمایشات آزمایشگاهی و صحرایی و مطالعات ژئوتکنیک خشکی و دریایی به کار برده است و با تمام قوا سعی در حفظ این رویه در تمام امور شرکت دارد.     
جهت ارتباط و ارسال فایل لطفا کلیک کنید